Archief 2019 Clubnieuws

9 Nieuwe leden!

Ook het eerste kwartaal van 2019 hebben zich weer een flink aantal nieuwe leden gemeld.

Als nieuwe leden heten we van harte welkom: Gert-Jan Cosemans (België), Pieter van Gent, Henry van der Meer, Asley Provily, Barbara Tuss (Oregon-USA) en als proefleden, Rolf Scholtens, Margreet Smits en Bea Veldsema.

We wensen u allemaal veel leerzaam genoegen bij onze club.

OP WEG NAAR 100 LEDEN!
Dit jaar streven we naar 100 leden om volgend jaar het 40 jarig- jubileum van onze club te kunnen vieren. We hebben nog 14 leden nodig om dit magische getal te behalen.

Extra aandacht dus voor onze proefleden actie: het lid dat dit jaar de meeste proefleden aanbrengt hoeft volgend jaar geen contributie te betalen. Het 100ste lid dat zich meldt krijgt ook het eerste jaar kado.

Comments are closed.

Powered by: Wordpress